Üstünlüklerimiz ve Sistemimizin Avantajları

Teknolojimiz

Çoktan Seçmeli soru formatlarının yer aldığı sınavlar dışında Doğru-Yanlış, Direk Cevap / Boşluk Doldurma, Sıralamalı, Eşleştirmeli, Çoklu Cevaplı, Zamana Karşı ve Videolu soru formatlarında hazırlanmış sınavlar ile tesadüfe yer vermeyen başarı sağlar.

Zaman tüneli ve öğrenci/öğretmen takip özelliklerine sahip kendi sosyal medyası vardır.

Öğrencilerin sınav sonuç karneleri ve/veya değerlendirmesi sınav biter bitmez anlık olarak verilir.

Bilgisayar, telefon ve tablet ortamlarında performanslı kullanabilirsiniz.

Video teknolojisi üst düzeyde kullanılır.

Tüm platformlardan 7/24 teknik destek mevcuttur.

Kadromuz

ogrencileri.com online sınav ve uzaktan eğitim sistemi kadrosunda yer alan tüm öğretmenlerimiz, branşlarında uzman, yılların deneyimine sahip ve sürekli kendilerini geliştiren öğretmenlerdir. Ürettikleri sorular gerçek sınav soruları düzeyinde ve Yeni Nesil Soru olarak adlandırılan içeriklere sahiptir.

Her adayımız, Uzman Eğitim Koçlarımız ile Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlarımızın takibindedir. Adayın tarama testleri ve deneme sınavlarının sonuçlarının değerlendirilmesi, Branş Öğretmenlerimiz, Eğitim Koçlarımız ve PDR Uzmanlarımızın beraber çalışması ile gerçekleşir.

Sizlere sunulan sınavlarda yer alan sorular, kadromuzda bulunan aynı branş öğretmenleri tarafından çapraz kontrolleri yapılmış olarak yayına verilir. Ayrıca kadromuzda bulunan akademisyenler de yazım, denetim ve danışma desteği vermektedirler.

Gerçek sınav soruları düzeyinde soru üretimi yapan, bilgiyi ve kısa yolları irdeleyen, dokuz farklı formatta, beş farklı zorluk derecesinde, klasik ve yeni nesil sorular üreten Soru Üretim Merkezimiz mevcuttur.

Kütüphanemiz

Binlerce Soru Bankamızda, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS, ALES, DGS, MSÜ Sınavlarına girecek adaylarımıza için ve ilkokul 2. Sınıftan Lise 12. Sınıfa kadar okul destek eğitiminde öğrencilerimiz için, LGS, TYT ve AYT için MEB Kazanımları ile 1-1 örtüşen 1.000.000'dan fazla özgün ve nitelikli sorumuz mevcuttur.

Konu Anlatımları ile kaydedilmiş etütlerin yer aldığı 5.000'den fazla, soru çözümlerinin yer aldığı 15.000'den fazla video Kütüphanemizde mevcuttur.

Soru Bankalarımızda yer alan soruların da dahil olduğu, Türkiye Geneli yapılacak E-Canlı Deneme Sınavları için ayrıca hazırlanmış 250.000 sorunun da yer aldığı 20.000'den fazla Deneme Sınavımız mevcuttur.

Soru Bankalarımızda yer alan sorulardan oluşan, her birisinde 10-25 sorunun yer aldığı 5 farklı zorluk düzeyinde hazırlanmış 100.000'den fazla tarama testimiz mevcuttur.

Hakkımızda

İdeallerinize Değer Veriyor, Hayallerinize İnanıyoruz!

Uzaktan eğitime güçlü kadrosu, geniş yayın yelpazesi ve benzersiz teknolojisi ile yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan modern ve kurumsal bir yapı olarak yola çıktık. Bütün sınavlara ilişkin detaylı analizler yaptık. Bu analizler sonucunda hedeflerimizi belirledik, en kaliteli soruları, en değerli sınavları ve yayınları hazırladık. Halen ilk günün heyecanıyla çalışmalarına devam eden güçlü bir ekibimiz var.

Farklı eğitimlere ve sınavlara yönelik, hepsi kaliteli, benzersiz yüz binlerce sorudan oluşan soru havuzumuzu size sunmak için yüzlerce eğitimci ve akademisyen emek verdi ve vermeye devam ediyor. Gerçek soruları analiz eden algoritma çalışmaları, yapay zeka uygulamaları ile size hep en iyisini sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Haftanın 7 günü 24 saat bu kaliteli hizmetten yararlanabilmeniz için onlarca teknik personelimiz gece gündüz demeden özveri ile çalışıyor. Dünya genelindeki rakiplerimizden farklı olmak için günün koşullarında bulunan en iyi teknik alt yapılardan yararlanmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Eğitimi, hem eğitimciler hem öğrenciler açısından yılın her günü 24 SAAT ulaşılabilir kılmak ve ülkemizin potansiyelini en üst seviyede kullanmasına katkı sağlayarak, ulusal refahın arttırılması ve toplumsal kalkınmanın ilerletilmesi için yardımcı olmak. Bütün bunlar için her zaman yeni projeler ve ürünler geliştirmek.

Vizyonumuz

Eğitim insanlığın daha yüksek medeniyet düzeylerine ulaşması için en büyük araçtır. Gelişen teknoloji, sürekli olarak yenilik üreten, herkesçe ulaşılabilen sürdürülebilir bir eğitimi imkanlı kılmaktadır. Bundan ötürü vizyonumuz, sürekli ileriye götüren, modern ve ulaşılabilir bir eğitim altyapısını herkes için sağlayabilecek yenilikçi bir sistem oluşturmaktır.